17.05.2018

День вишиванки

Холодна й дощова погода не завадила працівникам ліцею провести флешмоб на території навчального закладу. Адже такий день створений для того, щоб зберегти споконвічні народні традиції створення на носіння етнічного вишитого українського одягу. Хто ж як не ми повинні берегти, розвивати культуру свого народу.


16.05.2018

Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДУ

Кожну третю неділю травня весь світ відзначає Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДУ.

З метою привернення уваги суспільства до актуальної проблеми, подолання стигми та дискримінації, пропаганди здорового способу життя працівниками Борщівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовану низку заходів за участю завідувача організацією епідеміологічних досліджень Борщівського МВДУ « Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Вахули У.Р.

проведено зустріч з педагогічними працівниками Борщівського ліцею на тему «Поширення ВІЛ СНІДу серед молоді: механізми попередження» з метою покращення профілактичної роботи з учнівською молоддю . Закладу надано методичні матеріали в організації тематичних виховних заходів по профілактиці ВІЛ/СНІДу.


08.05.2018

День пам'яті та примирення

8-го травня наша країна вшановує жертв та переможців Другої Світової Війни. В цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїну повоєнні роки. Учні та працівники ліцею взяли участь у пам'ятній церемонії та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна. Ми сподіваємося, що незабаром ще один день перемоги святкуватимуть українці - перемоги над тероризмом на сході України і  що у нашій країні нарешті буде мир та спокій.


25.04.2018

Поїздка з учнями ліцею в Київський національний університет культури і мистецтв

25-го квітня 2018р. у Київському національному університеті культури і мистецтв було проведено день відкритих дверей, куди було запрошено учнів нашого ліцею. Учні поспілкувалися з представниками факультетів, мали змогу прогулятися коридорами університету. Під час офіційної конференції з абітурієнтами поспілкувався президент КНУКіМ Михайло Поплавський. Він розповів про розвиток готельно-ресторанного бізнесу в Україні, місце КНУКіМ в провідних рейтингах м.Києва, області і країни в цілому та перспективи отримання освіти за спеціалізаціями, що пропонує університет своїм студентам. Учні нашого ліцею одержали вичерпну інформацію про спеціальності, за якими можна отримати вищу освіту в одному з найкращих та найпрестижніших вишах Києва. День відкритих дверей промайнув неймовірно швидко та залишив багато позитивних вражень та емоцій. Як результат усієї поїздки, наші учні виявили бажання продовжувати навчання в університеті.


19.04.2018

Урочисте відкриття триденних військово-польових зборів з юнаками та дівчатами які завершили вивчення предмета "Захист Вітчизни". Збори провів викладач Климів Я.В.


05.04.2018


29.03.2018

Виховний захід "Усі мовчіть - говорить мати"

Усі мовчіть - щось мати каже,

Цвітуть притишено слова.

Вони із веселкових вражень,

З любові, що в душі жива.

Зійшлися діти всі до хати,

де хліб, як доля, на столі...

Усі мовчіть - говорить мати,

Вустами неба і землі.

29 березня відбулися батьківські збори в групі №16. Майстер виробничого навчання Прокопик М.В. разом з учнями підготувала виховний захід присвячений матері - берегині людського роду. Милі серцю слова звучали від ведучих Мазанової Аліни та Гаврилюка Олександра, святковий настрій створювали вірші прочитані учнями, у яких вони висловлювали слова вдячності та шани, матерям. Ансамбль дівчат подарував пісні матерям. В кінці заходу учні пригостили своїх батьків приготованими власноруч булочками та узваром.


05.04.2018

Увесь колектив нашого ліцею разом з учнями провели акцію на території навчального закладу «Чисте довкілля»

Незважаючи на масштаби території ліцею(3,5Га) та кількість робіт, діти поставились до цього відповідально й сумлінно, адже чисте довкілля – запорука здорового життя. Територія була заздалегідь поділена на ділянки. Кожен зміг зробити свій посильний внесок у загальну справу. Групи №12,22,32 привели в порядок територію при в'їзді до ліцею, а групи №16,26,36 разом з класними керівниками – ігровий та спортивний майданчики.

Було висаджено 50 вишень,12 горіхів та 50 кущів троянд. Найвідповідальнішу роботу взяли на себе учні третього курсу вони опорядкували територію біля каплички.

Неабияке розчарування чекало на учнів групи №15 разом з першою зеленню вздовж об’їзної дороги, та під мостом, з’явилися стихійні сміттєзвалища. Дружно та наполегливо учні очистили придорожню смугу, кювети від сміття та побутових відходів.

Окрасою ліцею є паркова зона. Учні разом з майстрами виробничого навчання почистили та підбілили дерева. Після прибирання вона також набула привабливого вигляду, адже уся ліцейна родина приклала свої зусилля для досягнення спільної мети – чистого довкілля.

Тож, станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам’ятати, що екологічне забруднення може призвести до екологічної катастрофи.


15.03.2018

"А над світом вишиванка цвіте"

А українська вишиванка - диво,

У ній народу код, його душі,

і кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши,

І гордо йди у ній по цілім світі,

Та мовою своєю розмовляй!

І хай сміється сонечко в зеніті -

Ти рідного слова не забувай!

В ліцей відбулася виховна година присвячена українській вишиванці. Класний керівник групи №12 Шуригайло М.А. разом з учнями групи розкрила велич та оберіг українського народу - вишиванку. Вишиванка - національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь - зв'язок, що не переривається віками, вишиванку з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.


15.03.2018

"А жінка в світ приходить для любові"

Творилась жінка з ніжності й добра,

Краса жінок врятує світ великий.

Усім відома істина стара -

Без жінки не прожити чоловіку.

"А жінка в світ приходить для любові", під такою назвою відбувся відкритий виховний захід, разом з учнями ліцею викладач англійської мови Щирба С.А.  вшанували жінок, найчарівніших творінь на Землі! Адже саме завдяки їм, світ наповнюється любов'ю, добром та надією.

Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, а ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом - жінок!


08.03.2018

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов'язане з жінкою.

Для створення святкового настрою і можливості засвідчити свою шану і повагу всій жіночій частині ДНЗ "Борщівський професійний ліцей"  напередодні свята, в нашому навчальному закладі пройшов урочистий захід.

Нехай весна живе в наших серцях щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай всім жінкам забезпечують ті, хто поряд, хто любить нас і кого любимо ми.

Зі святом, любі жінки!


05.03.2018

"Доля великого Тараса - доля України"

Любітеся, брати мої,

Україну любіте,

І за неї, безталанну,

Господа моліте

Свою Україну любіть,

Любіть її... Во время люте,

В останню тяжку минуту

За неї Господа моліть,

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України

Щороку український народ свято вшановує пам'ять свого безсмертного Кобзаря. Щоразу ми відзначаємо Шевченківські дні. Линуть над світом вірші та пісні, написані Шевченком. Величний образ Пророка постає у нових ліричних творах поетів. Поет споглядає на свою Україну, бо безсмертна слава народного співця - патріота


28.02.2018

"Родина", "рід" - які слова святі!

Вони потрібні в кожному житті.

Бо всі ми з вами - гілочки на дереві,

Що вже стоїть віки.

Це дерево - наш славний родовід.

Це - батько, мати, прадід твій, дід.

 

Під керівництвом класного керівника Пінгас С.І. відбулася виховна година "Сімейний етикет- шлях до щастя родини" мета якої була виховувати в дітей почуття любові й поваги до своєї родини, зацікавити їх пошуками коріння свого родоводу, дати можливість відчути комфорт і радість від родинного оточення і спілкування, учити взаєморозуміння, взаємодопомоги, усвідомлення своїх обов'язків, закласти в учнів бажання виявляти увагу й повагу до рідних, творити добро, нести красу в дім своїми думками й вчинками, сприяти розумінню необхідності міцних родинних зв'язків, важливості родинного єднання, формування відчуття гордості за свою велику українську родину.


21.02.2018

Відкритий виховний захід "Мова - душа народу"

Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й замислили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

Викладач української мови та літератури Дубневич С.Б. спільно з учнями ліцею підготували ти провели цей виховних захід. Музичний супровід Мозиль Є.І.


20.02.2018

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

 

Господь вас вибрав з-поміж нас усіх,

Бо ви найбільш були цього достойні,

Щоби полинули в Його Небесний світ

Й спочили вічно у його долоні.

Свою ви місію вже на землі сповнили,

Хоч цвіт життя ще тільки забринів.

Ви рідний край так сильно полюбили,

Як сам Господь любити повелів.

І як до нього час важкий прилинув.

Як українське ворог потоптав.

З вас кожен без вагання дім покинув

Й без зброї рідний край собою прикривав.

Гаряче серце—проти «бетеерів»,

Відважний погляд—проти снайперів,

Незламна стійкість у безстрашнім леті

Й палка молитва, без лукавих слів.

Цілу Вкраїну затуляли ви собою,

Самі беззахисні на площі у вогні.

Ридало небо, рвалося надвоє,

Бо ще не бачило подібної борні.

Так дорого за волю заплатили,

Такий тернистий до свободи шлях,

Небесну сотню зорі освітили,

Щоби безсмертною лишилась у віках.

 

20.02.2018 в ліцеї відбувся відкритий виховний захід присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.


15.02.2018

День святого Валентина

Любов підносить серце над землею

І робить дивовижні чудеса.

Стає людина зовсім інша з нею.

Тоді в її душі живе краса.

Тоді в душі троянда розцвітає,

Співає у душі тоді весна!

Любов людська велику силу має.

Зцілити може й оживить вона.

 

15 лютого в ДНЗ « Борщівський професійний ліцей» відбулася святкова конкурсна програма до Дня всіх закоханих «Містер і Міс ліцею 2018».

 

З кожної групи були представленні хлопець і дівчина, які змагалися за почесні титули «Містер і Міс». Хоча, з упевненістю можна сказати – всі учасники конкурсу, без винятку, гідні цього звання. Бо всі вони найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші найчарівніші, най-, най-, най.

 

Пари:

  №1 Абрамчук Олександр, Глуханюк Олена

 №2 Галушко Олександр, Гнатишин Оля

 №3 Михальчук Василь, Водяна Уляна

 №4 Напастюк Володимир, Задворна Анастасія

 №5 Петринчук Василь, Басараба Тетяна

 

Це свято справжньої дівочої вроди і грації, таланту і оригінальності, вишуканості і фантазії, та юнацької краси і мужності, сили та витримки, рішучості і впевненості та справжніх джентльменських манер.

 

Програма свята складалася з п'яти конкурсів:

1. Представлення.

2. Інтелектуальний конкурс.

3. Конкурс для дівчат – «Зав'язування краваток».

4. Конкурс для хлопців - «Запеленати немовля».

5. Конкурс "М'ячик опустити в корзину"

6. Конкурс « Світський бал».

 

Оцінювали роботу учасників журі у складі:

-Директор Драпак І.Є.

-Заступник з навчально роботи Красовська О.В.

-Вихователь Вахула С.С.

-Викладач правознавства Щирба Н.Р.

-Викладач ПДР Окальська Т.В.

 

В результаті конкурсу всі учасники були нагородженні відповідними титулами

та почесними грамотами. Звання « Містер ліцею 2018» і «Міс ліцею 2018» журі присвоїли парі №4 Напастюку Володимиру та Задворній Анастасії.

 

Підготувала і провела свято заступник з виховної роботи Кормиш Любов Петрівна. Музичні виступи та танцювальні композиції підготував Мозиль Іван Євгенович – керівник вокального гуртка.


13.02.2018

Виховний захід "Калина - народний символ України"

Стоїть над водою червона калина...

Віками про неї складають пісні, -

Це образ твій світлий, моя Україно,

Він чистий і ніжний, як цвіт навесні.

 

На битву за волю і честь Батьківщини

Козак воювати далеко іде,

А вдома калина і мила дівчина,

Що довго і вірно коханого жде.

 

У січах кривавих, де смерть або рани,

Звитяжці кріпили до волі жагу.

І кров їх гаряча горіла багряно,

Мов грона калини, на білім снігу.

 

Не всі із походів далеких вертались -

Життя їх забрали жорстокі бої,

На їхніх могилах калини зростали,

В зажурі схиляючи віти свої…

 

Калино, калино, квітуй у долині,

Пишайся рум'яно над синню води,

Ввібрала ти в себе красу України

І будеш у серці народу завжди.

 

З метою збагачення знань учнів про народний символ українського народу, калину, виховання глибоких почуттів, любові до рідного краю його природи, до українських народних традицій. Учні групи №26 разом із класними керівником Калинчук Д.Г. та майстрами виробничого навчання Бричкою Г.М. та Бицик З.І. провели виховний захід "Калина - народний символ України".


23.01.2018

23-го січня в ліцеї відбулася педрада за участю завідувача кабінетом НМЦ ПТО в Тернопільській обл. Дзюблюка В.П. з порядком денним:

  1.  Аналіз навчально - виховного процесу а І семестр 2017-2018 н.р. Аналіз з якості знань учнів в розрізі професій.
  2. Організація профорієнтаційної роботи.
  3. Про вивчення стану викладання та методичного забезпечення предметів українська мова та література, зарубіжна література.


27.12.2017

З Новим Роком, з новим щастям

Оминуть ліцей нещастя

Щоб добро, любов і радість

Панували нам на радість

27.12.2017 в ліцеї відбулося свято під назвою "Новорічно-різдвяні віншування". Учні ліцею виконали постанову сценки про казкових героїв: Чахлика Невмирущого, Баби Яги, Лісовика та Кікімори болотної. Всі учасники доклали чимало фантазії та старань, щоб вдало та комедійно втілити творчий задум. Також учні, Знайомили глядачів з давніми традиціями Святого вечора різних регіонів України. Виконувались багато нових колядок та віншувань. Директор ліцею Драпак І.Є. та заступник з навчальної роботи Красовська О.В.нагороджували грамотами та подарунками переможців конкурсу "краща кімната гуртожитку" а також за найоригінальніше новорічне оформлення вікна. Директор ліцею привітав усіх присутніх з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.20.12.2017

Укладення договору про проходження виробничої практики учнями ліцею.

ДНЗ "Борщівський професійний ліцей " відвідав директор бази відпочинку "Райдуга" с.Миколаївка, Білгород-Дністровського р-ну. Одеської обл. Затильний Василь Петрович. Разом з дирекцією ліцею були укладені договори про проходження виробничої практики учнями ліцею з професій "кухар; офіціант" та "штукатур; маляр; монтажник гіпсокартонних конструкцій".


15.12.2017

Тиждень права

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення правознавства, стимулювання творчої активності учнів.

Відповідно до затвердженого плану, який було оголошено на загальноліцейній лінійці, проведено ряд заходів на правову тематику. У кожного з них була свою мета, завдання, інформаційний, освітній та виховний характер.

У бібліотеці ліцею було організовано книжкову виставку. Учням пропонувався огляд літератури на правову тематику.


 11.12.2017

Інформаційна година "Як не стати жертвою торгівлі людьми"

та дзвінок на Національну "гарячу лінію"

з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Сьогодні торгівля людьми є дуже прибутковим бізнесом у світі після торгівлі зброєю та наркотиками. Тож важливим завданням педагогів є убезпечення учнівської молоді від тенет шахраїв.

Для кожного випускника ліцею важливим є питання про перше робоче місце. Користуючись інформаційно-комунікаційними технологіями, молодь дізнається про пропозиції різноманітних фірм, які пропонують швидке працевлаштування за кордоном та високу заробітну плату. Часто за такими оголошеннями стоять шахраї, які займаються продажем людей у рабство.

З метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо проблеми торгівлі людьми психологічною службою ліцею була проведена година спілкування «Торгівля людьми в Україні та світі».

Практичний психолог Кормиш Л.П. інформувала учнів про основні проблеми та помилки, що виникають у громадян України, які виїжджають за кордон, стають «живим товаром», потрапляючи в рабство. Після цього учні переглянули та проаналізували відеоролики «Торгівля людьми в Україні», «Сексуальне насилля», «Коротка історія про насильство». Разом з учнями спробували тестовий дзвінок на Національну «гарячу» лінію.


10.12.2017

Акція "16 днів проти насильства"

Мій улюблений світ –

Без насильства.

Без жорстокості, болю, зла.

Тут народом складена пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ –

Без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ без насильства

Можна сміло іти в майбуття.

 

З 25 листопада по 10 грудня відбувається щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. У цей період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня –річниця інциденту в Монреалі, 9 грудня - міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Традиційно наший заклад приєднався до заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків з 25 листопада по 10 грудня в ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» були проведені різноманітні заходи в рамках акції «16 днів проти насильства».

Протягом цієї акції відбулася зустріч учнів ліцею з начальником відділу Борщівського бюро правової допомоги Чортківського МЦ з надання БВПД - Кучірою Т.І., начальником служби у справах дітей Борщівської районної державної адміністрації - Скорохід О.П. та інспектором ювенальної превенції Борщівського відділу поліції Чортківського ВП майором поліції - Козій А.С.


06.12.2017

День Збройних сил України

День Збройних сил України - одне з найважливіших свят в нашій країні, щорічно його відзначають 6 грудня. В честь цього свята, викладач предмета "Захист Вітчизни" Климів Я.В. та викладач предмета "фізичне виховання" Кіндзерський І.І. провели виховний захід присвячений Дню Збройних сил України на тему "За волю і долю України". Який сприяв патріотичному вихованню учнівської молоді, спонукав особистість до осмислення себе як частини великого українського народу, пробуджував національну свідомість, розвивав розумові та фізичні здібності, кмітливість, спритність.


04.12.2017

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня у ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» відбувся виховний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «СНІД – смертельна загроза людству. Знати, щоб жити!!!», який підготувала та провела викладач математики та інформатики Гелецька Тетяна Франківна. Мета заходу полягала у тому, щоб продовжувати формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу; сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД; виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови між статевих відносин на основі дружби і поваги.

Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.


01.12.2017

Тиждень електрогазозварників

З 27.11.2017 р. по 1.12.2017 р. в ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» проходив тиждень професійної майстерності електрогазозварників, під час якого було проведено конкурс стінгазет «Зварник-професія на всі часи», виховна година на тему : «Зварювання від минулого до сьогодення», відкритий виховний захід на тему: «Зварювання вчора, сьогодні, завтра», виставка учнівських робіт, а також учні змагались у конкурсі на кращого зварника.


28.11.2017

День пам'яті жертв голодомору

28-го листопада в ліцеї відбувся усний журнал "Горить свіча... а, може, то Душа?.." Метою якого була донести до учнів матеріали робіт вчених-істориків, дослідження, документи, факти про страшну історичну подію - голодомор в Україні 1932-1933 років. Висловити гірку правду один одному, народові і світові перед символом мук - хрестом, щоб знали сучасні юнаки та дівчата, майбутні батьки та матері, через які страждання пройшов наш народ.


25.11.2017

Встановлено нові котли опалювання та обладнання для хімочистки води

       Кошти, в сумі 123 000 гривень, виділені на капітальні видатки були використані для придбання котлів вартістю 53 244 гривень, обладнання для хімічної очистки води вартістю 49 900 гривень, та теплообмінника вартістю 19 856 гривень. Котли, хімводоочистка та теплообмінник на даний момент встановлені в котельні, та суттєво впливають на підвищення температури повітря в приміщенні ліцею, в порівнянні зі старими котлами, та економії природного газу.


24.11.2017

з 20 до 24 листопада у ліцеї проводився "Тиждень зарубіжної літератури"


21.11.2017

День Гідності і Свободи

21 листопада 2017р. в ліцеї вшанували День Гідності і Свободи, в рамках якого була проведена лінійка - реквієм "День пам'яті Небесної сотні".

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам'яті "Герої не вмирають!" Низький уклін матерям і батькам що виховали таких синів і дочок. Хай горять свічки пам'яті загиблим героям у наших серцях... Вшануємо пам'ять про всіх, хто поклав життя за незалежність і свободу нашої країни!


16.11.2017

Міжнародний День Толерантності

16 листопада 2017р. у ліцеї відбулася лінійка присвячена Міжнародному Дню Толерантності. Мета якої донести до учнів необхідність толерантності в сучасному суспільстві через з'ясування принципу терпимості між людьми, незалежно від їх національності, віросповідання чи кольору шкіри, ознайомити учнів із поняттям "добро".


10.11.2017

Предметний тиждень з професії "Кухар; офіціант"

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння її необхідності та престижності — з 06.11 до 10.11.2017р. в ДНЗ "Борщівський професійний ліцей" пройшов тиждень присвячений професії "Кухар; офіціант". Цей тиждень був насичений різноманітними заходами, такими як:

  • Конкурс стінгазет, загадки, вікторини, кросворди що стосуються професії;
  • Кулінарне шоу 1-3 курсів;
  • Виставка-ярмарок "Смаколики";
  • Конкурс з сервірування столу;

Підсумок тижня:

Всі учні 1-3 курсів професії "кухар; офіціант" активно брали участь в проведення всіх запланованих заходів, довівши таким чином не випадковість обраної професії.


08.11.2017

Практичне заняття з випікання булочок в групі кухарів першого курсу.


06.11.2017

Виробниче навчання на тему: "Механічна кулінарна обробка риби, приготування напівфабрикатів, види панірування".


31.10.2017

ТРЕНІНГИ

       Протягом жовтня 2017 року для учнів-першокурсників психологом ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» було проведено тренінги адаптації першокурсників.

      Мета заходу – сприяння психологічній адаптації першокурсників до умов навчання в ліцеї, знаходження оптимальних моделей поведінки в учнівському середовищі, формування навичок конструктивного спілкування, сприяння єднанню навчального колективу через створення доброзичливого психологічного клімату в групі.

      Запропонований тренінг не забезпечує «стовідсоткової» адаптації, а лише сприяє цьому процесу, посилює його динаміку за рахунок «переведення» цього процесу на актуалізований, більш усвідомлюваний рівень. В ході тренінгу визначається адаптація до умов навчання, до нового колективу, до гуртожитку (для немісцевих).


24.10.2017

Інформаційно-просвітницька лінійка на тему: "Безпека дорожнього руху"

Викладач предмета "Правила дорожнього руху" Окальська Т.В. провела разом з учнями бесіду на тему безпеки руху; учні переглянули фільм, що стосується безпеки руху на дорозі.


19.10.2017

Річниця створення УПА

 

Простіть за те, що півстоліття

Не знали, хто ви, звідкіля,

Як умирали й боронили

Вкраїну — матір і життя

 

"Їх душі, горіння і криця"

Під такою назвою відбувся тематичний вечір, присвячений річниці створення УПА та Дню захисника України. Підготували захід учні ліцею під керівництвом викладача історії Мозиль С.В.


17.10.2017

Урок: "Україна в геополітичних планах країн Антанти та Троїстого союзу"

Мета уроку: розкрити причини початку Першої світової війни, охарактеризувати цілі держав-супротивниць відносно українських земель та відношення українського населення та партій до війни;

розвивати вміння працювати з різними джерелами інформації, вчити дітей простежувати причинно-наслідкові зв’язки, удосконалювати вміння працювати з історичною картою; розвивати критичне мислення учнів;

виховувати інтерес до історичного минулого українського народу, впевненість про неприпустимість війн як засобу вирішення державних проблем.


 16.10.2017

ПЛАН ТИЖНЯ ІСТОРІЇ

 

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить,

той ніколи не припиняє вчитися,

 хоча б зовні він i здавався бездіяльний

 Г. Сковорода

 

Якщо ви погоджуєтесь зі словами українського філософа Г. Сковороди, то цей тиждень для вас!!!

 

Понеділок - «Ви зможете взяти старт для глибшого вивчення цього найвеличнішого предмета. Вам пропонується лінійка «Історія – це….» 16.10 2017р.

 

Вівторок - Запрошуємо всіх шанувальників історії, і

не тільки їх, взяти участь у Вікторинах «У світі історії». 17.10.2017.

 

Середа - Ви вже встигли полюбити історію, у вас є своє бачення, що таке історія, напишіть про це у своїх Есе «Історія про історію» 18.10.2017р.

 

Четвер - Шановні учні, якщо у вас присутнє почуття патріотизму, національної гордості, самосвідомості, любові до рідного краю, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні ми запрошуємо вас на тематичний вечір «Їх душі, горіння і криця» присвячений 75-ій річниці створення УПА.19.10.2017р.

 

П'ятниця - Підсумки тижня. 20.10.2017р.

 

Більше думай, а тоді вирішуй.

Спіши повільно!

 Г. Сковорода


03.10.2017

Зустріч зі священиком

      3-го жовтня у ДНЗ "Борщівський професійний ліцей" відбулася зустріч учнів з отцем Володимиром. Обговорювалась тема "статеві стосунки підлітків та їх наслідки". Усі присутні переглянули фільм який стосується цієї теми, та є дуже актуальним на сьогоднішній день.


29.09.2017

Привітання з Днем працівників освіти!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

Директор ДНЗ "Борщівський професійний ліцей"

Драпак Ігор Євгенович


21.09.2017

Визначено терміни проведення ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

Український центр оцінювання якості освіти testportal.gov.ua


19.09.2017

Безцінний дар природи

 

Краса жіноча, теплий подих квітки,

Коханий погляд радісних очей.

Тендітна усмішка, яка так личить жінці,

Засліплює, як перший Божий день.

Краса жіноча, еталон усього,

А жінка, це богиня на землі.

 

             19 вересня відбулась відкрита виховна година «Безцінний дар природи», мета якої була пропаганда здорового способу життя, вивчення правил особистої гігієни, етичне виховання.

             Краса як і здоров’я - це безцінний дар природи. І в той же час, жіноча краса та здоров’я – це праця, часом важка і проходить через тернистий шлях. І взагалі поводитися зі здоров’ям і красою треба дбайливо. Але, на жаль не всі жінки знають, що потрібно трудитися для того, щоб бути красивою і здоровою.


04.09.2017

Освячення фігури Божої Матері

     Четвертого вересня 2017 року на території ліцею відбулося урочисте освячення фігури Божої Матері. Цей день залишиться особливим і пам’ятним днем для учнівської молоді, нашого колективу та жителів Борщова.

     У такий важкий і тривожний день для нашої країни час, згуртувавшись колектив ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» встановив фігуру Покрови Божої Матері, щоб випросити у Господа миру та ласки для нашої держави, для наших дітей. Щоб Богородиця охороняла наше місто, нашу молодь під своїм святим покровом.

     Три місцевих священики, а саме о. Богдан, о. Іван, о. Ігор, у присутності учнів, викладачів, батьків та жителів міста, посвятили берегиню нашого українського народу - фігуру Матері Божої Покрови. Всечесні отці відслужити спільний молебень і молилися за здоров’я учнів, педагогів та жертводавців.

     Очолював ініціативну групу та залучення меценатів до спорудження фігури Божої Матері директор ліцею Драпак Ігор Євгенович. У встановленні та благоустрою духовного куточка брали активну участь працівники ліцею. Свою лепту внесли і підприємці Гаврилюк Віталій, Домітряк Роман та керуючий Борщівським відділенням Приватбанку Ратушняк Андрій.


01.09.2017

Колектив ДНЗ "Борщівський професійний ліцей" вітає всіх зі святом Першого дзвоника!